Yönetici Mesajı

‘’Her zaman en iyi ve en lezzetli pizza motto’ su ile hareket eden Pizzabulls Ailesi olarak hedefimiz hızlı, etkili ve kaliteden ödün vermeyen başarılara imza atmaktır.’’

2006 yılında Sektörel bilgi ve tecrübeye sahip bir ekip ile yola çıkan Pizzabulls, bugün Türkiye de pizza sektöründe en sevilen markalardan biri olmayı başarmıştır. Her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, ilk günkü heyecanımızı kaybetmeden yenilikçi düşünceler ile sektörde faklılıklar sunan Pizzabulls; Kurumsallaşma adına ciddi adımlar atarak, doğru yatırımlar ile lezzetini artık Türkiye sınırlanın ötesine taşımaktadır.

%100 Yerli sermayeli olarak kendi öz kaynaklarımız ile büyümekteyiz ve ilke olarak toplumdan kazandığını toplumda harcama felsefemizden dolayı, ekonomimize ve istihdamımıza katkı sağladığımız gibi, markamızın hedeflerini büyüterek yurt içinde ve yurt dışında pizza sektöründe bir yerli marka olarak bayrağımızı dalgalandırmaktan gurur duyuyoruz.

Günlük taze hamurumuz, taptaze domateslerden bize özel üretilen pizza sosumuz ve kalite standartlarına uygun şarküteri ürünleri ile severek yaptığımız pizzalarımızı, işini gülümseyerek ve iş disiplinine sahip personelimizle müşterilerimize ulaştırıyoruz.

Gıda mühendislerimiz kontrolünde yapılan üretimlerden, şubelerimizde müşterinin önüne giden pizzaya kadar birçok alanda kontrol ve denetim yapmaktayız. Hijyen ve sanitasyon konularında her pozisyondaki elemanlarımıza eğitimler vermekteyiz. Kullandığımız bütün ürünler, sektörde kendini kanıtlamış, HACCP, TSE, ISO, Helal Gıda Sertifikasına.. v.b. sahip firmalardan almaktayız.

Pizzabulls Ailesi olarak en uygun nitelikteki kişiyi işe amaya çalışırız ve çalışanlarımıza gelişimleri doğrultusunda SINIRSIZ kariyer olanakları sunmaktayız.

‘’Biz biliyoruz ki, eğitime yatırım insana yatırımdır. Bu da memnuniyet olarak müşterilerimiz tarafından bize dönüş sağlayacaktır.

Sizlere hizmet vermekten büyük bir mutluluk duyacağız.

Y_DSC0046.JPG

Saygılarımızla  

Genel Müdür  

DOĞAN IŞIK

Gönül rahatlığı ile şubelerimizden ya da çağrı merkezimizden Gece 03:00 Kadar 444 32 44  sipariş verebilir ve her türlü şikayet ve   önerilerinizi çağrı merkezimize ve     info@pizzabulls.com  adresine        yapabilirsiniz.      

pizzabulls-online-sipariş-ver-02.gif