ANA-SAYFA-PİZZABULLS.png

Pizzabulls 2006 yılından itibaren doğru lokasyonlarda açtığı restoranlarla emin adımlarla büyümektedir. Açılan her restoran açıldığı günden itibaren yukarıya doğru giden bir satış grafiği sergileyerek hızlı bir şekilde yükselmektedir.

 

%100 müşteri memnuniyetine inanan kadromuz ve hızlı karar alma mekanizmamız sayesinde her zaman kendimizi geliştiriyoruz.

 

Sizleri de aramızda görmekten büyük bir mutluluk duyacağız

sizlerle kocaman bir aile olacağız  ve Marka değerimiz her geçen gün artıracağız.

DESTEKLER                                                        

  • Eğitim ve Denetim

 

Bütün Pizzabulls restoranlarında aynı lezzeti ve kaliteyi sağlamak birinci hedefimizdir. Bu da ancak eğitimli personeller sayesinde olacaktır. Bunun bilinci içerisindeyiz. Bu yüzden Pizzabulls’un oluşturduğu eğitim ve denetim departmanı vardır. Personelin işe girdiği andan oryantasyonla başlayan eğitim süreci hiçbir zaman bitmemekte, pozisyonlara özel eğitimlerle devam etmektedir.

 

Franchise için işe başvuran işletmeci adayımız sisteme kabul edildiğinde; restoranı açılana kadar sistemle ilgili bütün gereklilikleri kapsayan bir eğitim programına alınmaktadır. Ayrıca çalışacak personeller ürün hazırlamaktan, müşteri karşılamaya kadar bir çok alanda eğitilmektedir. Bu eğitimlerden başarılı olan kişiler pozisyonlarına göre 2 yada 3 gün süren sınıf eğitimlerine alınarak, yapılan sınav sonunda sertifika almaya hak kazanmaktadırlar. Restoranlardaki Kalite, Servis, Temizlik ve Müşteri uygulamaları da her ay denetlenmekte ve her restoranın aynı bakış açısı ile çalışmaları sağlanmaktadır.

 

 

  • Reklam ve Pazarlama

 

Reklam ve Pazarlama uygulamaları Ulusal ve Yerel çalışmalar olmak üzere bölümlere ayrılmaktadır. Ulusal pazarlama da bütün şubelerde uygulanacak promosyon ve aktiviteler planlanmaktadır. Bunun yanında restoranın kendi ticari bölgesine özgü yerel satış aktiviteleri yapılmaktadır. Satış ve Pazarlama departmanımız tarafından bütün bu işlemler organize edilmektedir.

 

Böylelikle hedefe yönelik etkin çalışma yapılmaktadır. Yapılan bütün bu çalışmalar sayesinde restoran satışları açıldığı günden kısa bir süre sonra hızlı satış artışları görülmektedir. Reklam ve Pazarlama da radyo reklamları, billboardlar, broşürler gibi her türlü pazarlama stratejileri kullanılmaktadır.

 

 

  • Hammadde ve Lojistik Desteği

 

Pizzabulls restoranlarına her türlü ürünü hazır olarak sevk etmektedir. Haftada birkaç kez yaptığımız sevkiyatlar ile herhangi bir ürün sıkıntısı yaşamadan operasyonunuzu sürdüreceksiniz.

pizzabulls-online-sipariş-ver-02.gif