ANA-SAYFA-PİZZABULLS.png

Pizzabulls açıldığı 2006 yılından bu güne kadar geçen zaman içerisinde sürekli kendini geliştirmeyi ve sektörde öncü olmayı hedeflemiştir.

 

Pizza sektörüne kazandırdığımız gece geç saatlere kadar açık olmanın yanında her zaman ilkleri uygulamanın heyecanı içinde olduk. Yapımızı her zaman dinamik tutarak satış ve müşteri odaklı olarak çalışmaya gayret ettik, kazandığımızı yine toplum içinde harcama gayreti içinde Yerel bir markanın nasıl ulusal sermayeyle baş edeceğini herkese gösterdik.

 

Sizlerde franchise başvurusu yaparak, sistemimize dahil olduğunuzda bu dinamik yapının içinde olacaksınız. Hep birlikte emin adımlarla büyüyerek hem ülke ekonomisine hemde istihdama katkı sağlamanın mutluluğunu yaşayacağız.

 

Ekteki franchise başvuru formunu doldurarak ilk adımı atın sizlerle iletişime geçelim ve aramıza Hoş Geldiniz diyelim…

Neden Pizzabulls Franchisee'si Olmalısınız?

  • Lezzetli Ürünler​  

Pizzabulls sürekli yenilediği menüsü ve ürün çeşitleriyle her zaman müşterilerimizin damak tadını yakalamaya çalışmaktadır.

 

  • ​​Bize Özel Alt Yapı

Pizzabulls ’ta sipariş alımından, çağrı merkezine kadar bütün alanlarda bize özel alt yapı kullanılmakta ve sistem gerekliliğine göre sürekli güncellenmektedir.

 

  • Profesyonel Destek

Pizzabulls ‘ta her pozisyona özel sınıf ve restoran eğitimleri vermekteyiz. Çalışan gelişimleri ve eğitimleri her alanda desteklenmektedir. Pazarlama, Satış, Bilgi işlem, denetim olmak üzere bütün departmanlar sınırsız destek sağlamaktadır. Lokasyon noktalarında gerekli analizler yapılarak franchiselarımıza yol gösterilmektedir.

  • Önemli Fırsatlar

Pizzabulls yerel bir marka olmanın avantajını her alanda kullanmaktadır. Karar verme aşamasını kendi içerisinde hızlı bir şekilde almaktadır. Bu da işleri hızlandırmakta sisteme hareket sağlamaktadır. Düşük yatırım maliyeti ve düşük maliyetler ile kısa zamanda istenilen hedeflere ulaşılmaktadır.

pizzabulls-online-sipariş-ver-02.gif