HakkımızdaPizzabulls, Türkiye’de bir zincir restoran olma yolunda ilk adımını 21 Nisan 2006 tarihinde Ümraniye’de açtığı ilk şube ile attı. Kısa sürede başarılı bir şekilde büyüyen marka, 2007 yılında 10 şubeye kadar ulaşarak İstanbul genelinde lezzetini duyurdu.

 

Markamız için önemli bir dönüm noktası olan 2009 yılında, İstanbul Ümraniye’de kendi üretim tesisini kurarak büyük bir atılım yaptı.

 

“İkinci Pizza Bedava” sloganıyla satışlarını arttırarak sektörde konuşulan marka olmayı başardı.

 

2010 yılında şube sayısını artırarak İstanbul’da büyüme kararı alan Pizzabulls, tüm şubelerinde gece saat 3’e kadar hizmet vermeye başladı.

 

2011-2012 yılları ise ikinci bir yatırım dönemine girildi. 2000 metrekare kapalı alanda üretim tesisi ve yönetim binası yatırımı yapıldı. Aynı zamanda eğitim departmanı kurularak, restoran yazılımı ve çağrı merkezi yatırımları ile sektördeki ilkler arasında yerini aldı.

 

2015 yılında, kendi bünyesinde lojistik ağı kurarak hizmet kalitesini yukarı çıkarmayı başardı.

 

2020 yılında Türkiye genelinde 50’den fazla şubesiyle hizmet vermeye devam eden Pizzabulls, büyümesini hedefleri doğrultusunda gerçekletirdi.

 

2023-2024 yıllarında ise, Pizzabulls markası 9 ilde bulunan ve toplamda 100’ü aşan şube sayısıyla yeni bir yatırım dönemine girmiştir. İstanbul-Samandıra’da 3000 m2 kapalı alanda yeni lojistik ve üretim merkezinin açılışı yapıldı.

Pizzabulls, 2024 yılı sona kadar 120 şubeyi geçerek en iyi pizza deneyimini müşterilerimize sunmaya devam edecektir.

Taze Yemekler

Günlük tüketilen taze hamur.

Kaliteli Malzeme

Sizin için sadece en kaliteli malzemeleri kullanıyoruz.

Hızlı Teslim

Kaliteli, taze ve lezzetli pizzalarınız hemen kapınızda.

Başarılarımızİlk şubemizi açtığımız günün üzerinden 18 yıl geçti.

Pizza Çeşitlerimiz

Mutlu Müşteri

Şehir

Şube
Pizza resmi