top of page
whats-app.png
size-en-yakın-pizzabulls.png
gece-3-Recovered.gif
PİZZABULLS-PİZZA-2..png

Günlük taze hamurumuz, taptaze domateslerden bize özel üretilen pizza sosumuz ve kalite standartlarına uygun şarküteri ürünleri ile severek yaptığımız pizzalarımızı, işini gülümseyerek ve iş disiplinine sahip personelimizle müşterilerimize ulaştırıyoruz. Gıda mühendislerimiz kontrolünde yapılan üretimlerden, şubelerimizde müşterinin önüne giden pizzaya kadar birçok alanda kontrol ve denetim yapmaktayız. Hijyen ve sanitasyon konularında her pozisyondaki elemanlarımıza eğitimler vermekteyiz."

pizzabulls-sağlığınızı-önemsiyoruz.png
fırın-pizzabulls.png
EL-DEĞMEDEN-02.png
Pizza-Miami.png
hamur.png
et-ürnleri.png
el-değmeden.png

Sektörün Parlayan Yıldızı

PiZZABULLS 15. YILINDA

Her şey kararlı bir adamın, tüm olumsuz yorum ve değerlendirmelere rağmen 2006 yılında Ümraniye’de ilk tabelayı astırması ile başladı. 

BüLTEN

bir başarı HİKAYESİ

Kemal YILDIRIM

Uzun yıllardır İstanbul’da yaşıyorum, aslen Samsunluyum. Uzun yıllar fast food sektöründe çalıştım ve son olarak Pizzabulls Avcılar Şubesinde işe başladım.  

cf7d062c-7de6-4007-bcf0-fbe8fd49a0d8.jpg
f308a207-9bab-45ee-85ad-0f6ce5c81610.jpg

BüLTEN

Pizzabulls&Cedi OSMAN

Dinamik ektörde bir çok alanda öncü olan Pizzabulls Kültür Sanat etkinliklerinde ki desteklerinin yanında sporda da aktif rol oynamaya başladı. Cedi Osman Basketbol Kulübü ile Dev bir iş birliği yapan Pizzabulls Boğaları artık oyunda !... 

bir başarı HİKAYESİ

ALT-PİZZA.png
bottom of page